Grup dushi inkaso me devijator Dax R i zi

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5
Paini
Grup dushi inkaso me devijator Dax R i zi
Pjesa e brendshme dhe pjesa e jashtme
  • Mënyra e montimit: e integruar
  • Numri i vrimave të montimit: 1
  • Devijues
  • Fisheku: qeramike
  • Forma: katrore
  • Materiali: bronzi
  • Ngjyra e zezë

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

ID - 84YO6911R
Çmimi i rregullt 43,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 43,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:30049

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!