Grup lavamani Eurocube i larte

Grohe

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:17223

Cmimi:

Çmimi i rregullt 35,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 35,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Grohe

Grup lavamani Eurocube i larte

Rubinetat e tualetit GROHE bashkojnë dizajnin e vlerësuar me çmimet, materialet më të mira dhe teknologjitë më të fundit lider në industri.

Çdo koleksion ofron një përzgjedhje të gjerë të tipologjive të rubinetave për të plotësuar preferencat tuaja personale të stilit.

Për dashamirët e dizajnit modern dhe të pastër, që kërkojnë një pamje vërtet të veçantë për kuzhinën ose banjën e tyre, GROHE ka krijuar koleksionin Eurocube. Nëpërmjet inovacionit të dizajnit të vlerësuar me çmime dhe aftësisë inxhinierike gjermane të markës tregtare GROHE, GROHE Eurocube ofron një formë të vërtetë kubi për grupet e kuzhinës, grupet e banjës, dushet dhe aksesorët.

Frymëzuar nga përsosja gjeometrike e kubit, GROHE Eurocube është krijuar për të sjellë qartësi dhe dinamizëm në banjë. Linjat e drejtpërdrejta dhe thelbësore të Eurocube do të sjellin një ndjenjë soliditeti dhe stili në çdo skemë bashkëkohore të banjës. Rubinetat GROHE Eurocube shfaqin një siluetë të përjetshme që kombinon estetikën e guximshme me performancën superlative.

Linjat e pastra të Eurocube e bëjnë këtë koleksion rubineti një përshtatje të përsosur për banjot moderne. Eurocube përmban një gamë gjithëpërfshirëse madhësish - nga e vogla në XL - dhe veçori, kështu që dizajnimi i një skeme kohezive të banjës është i lehtë. Në koleksionin Eurocube do të gjeni rubinetat e legenit, rubinetat e bidetit dhe mikserët e banjës dhe dushit, të gjitha me të njëjtën siluetë të veçantë, deri në detajet e fundit të dizajnit. Inxhinieria brenda një rubineti Eurocube përmban ekspertizën dhe pasionin e dekadave të GROHE, duke ju dhënë vite kontrolli të saktë dhe të qetë të temperaturës dhe një mori përfitimesh të tjera. Për çdo dizajn banjo, GROHE Eurocube e bën të thjeshtë kombinimin e bukurisë skulpturore me performancën dhe komoditetin.

ID - 23406000

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!