Grup lavamani Eurostyle Cosmopolitan

Grohe

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Grohe

Grup lavamani Eurostyle Cosmopolitan

Rubinetat e tualetit GROHE bashkojnë dizajnin e vlerësuar me çmimet, materialet më të mira dhe teknologjitë më të fundit lider në industri.

Çdo koleksion ofron një përzgjedhje të gjerë të tipologjive të rubinetave për të plotësuar preferencat tuaja personale të stilit.

Rubinetat e tualetit GROHE bashkojnë dizajnin e vlerësuar me çmimet, materialet më të mira dhe teknologjitë më të fundit lider në industri.

Çdo koleksion ofron një përzgjedhje të gjerë të tipologjive të rubinetave për të plotësuar preferencat tuaja personale të stilit.

ID - 33552002 (3355220E)

Çmimi i rregullt 17,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 17,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:09812

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!