Radiator Severgin

Dekorpan

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Dekorpan

Radiator tualeti  Severgin i kromuar

Radiatorët nga prodhuesi Dekorpan janë të përshatshëm për montim në banjo dhe janë shumë të qëndrueshëm ndaj korrozionit.

Këta radiatorë vijnë në dimensione të ndryshme dhe janë të certifikuar sipas të gjithë standardeve evropiane.

Dy variante:

Ngjyre e bardhe dhe i kromuar

Permasat - 1200 x 500

Çmimi i rregullt 12,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 12,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:21981

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!