Grup dushi inkaso me devijator HansaTwist

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:26012

Cmimi:

Çmimi i rregullt 28,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 28,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Grup dushi inkaso me devijator HansaTwist (Pjesa e jashtme per Bluebox)

HANSATWIST është një nga seritë më të gjithanshme të HANSA-s, duke përfshirë rubineta si për kuzhinë ashtu edhe për tualet. Gama e balancuar e produkteve HANSATWIST për dushe dhe vaska ju mundëson gjithashtu të konfiguroni të gjithë tualetin sipas dëshirës tuaj.

Karakteristikat:

 • Devijues - Diverter rrotullues, i pavarur nga presioni
 • Komponentët - Rozetë katrore, fiksim i njësisë funksionale me vida, BLUECLICK: për fiksim të thjeshtë rozetë pa vida, BLUETUNE: shtrirje pas instalimit +/- 3,5°
 • Levë / dorezë - Levë me shenjën W+K, levë/dorezë e funksionimit me një dorë
 • Pjesë mekanike - ø 3.5 fishek klasik i kontrollit me rondele mbyllëse qeramike për vendosjen e vëllimit dhe temperaturës së ujit

Karakteristika të veçanta:

 • Trupi i përshtatshëm i bërë prej bronzi rezistent ndaj dezincifikimit (DZR)
 • Ngjyrë - kromi
 • Temperatura - Kufizues i temperaturës, bllokimi i ujit të nxehtë i rregullueshëm (përfshirë)

Vetitë e rrjedhës:

 • Rrjedhja në 3 bar - 21 / 21 l/min

Karakteristikat teknike:

 • Furnizim me ujë të nxehtë - maksimumi +80°C
 • Presioni i punës - 0,5 - 10 bare
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!