Grup dushi inkaso me devijator Smart

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:13044

Cmimi:

Çmimi i rregullt 16,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 16,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Grup dushi inkaso me devijator Smart

Koleksioni Smart nga Paini është praktik dhe funksional, i pajisur me teknologjinë ENERGY SAVING kursen ujë të nxehtë dhe para duke reduktuar shpenzimet e panevojshme.

Përfundimi i tij unik i kromit ofron shkëlqim dhe shkëlqim në dhomë, duke siguruar gjithashtu rezistencë ndaj kohës dhe përdorimit.

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

ID - SMCR6911

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!