Grup dushi inkaso termostatik me devijator HansaLiving I Zi Mat

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:26008

Cmimi:

Çmimi i rregullt 97,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 97,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Hansa

Grup dushi inkaso termostatik me devijator HansaLiving matt black

Veçoritë

 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +80°C
 • Presioni i punës - 1 - 10 bar
 • Ngjyrë - krom
 • Temperatura - Opsioni i kufizimit për temperaturën maksimale dhe shpejtësinë e rrjedhës
 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +80°C
 • Presioni i punës - 1 - 10 bar
 • Diverter
 • Rozetë katrore, Mbërthimi i njësisë funksionale me vida, BLUECLICK për një instalim të lehtë, pa vida të pllakës së zbukurimit, shtrirje BLUETUNE pas instalimit +/- 3,5º
 • Levë / Dorezë - Doreza e kontrollit të temperaturës, Doreza e kontrollit të rrjedhës
 • Pjesë mekanike - Fisheku termostatik për kontrollin automatik të temperaturës, valvula(t) kundërkthimi
 • Trupi i brendshëm prej bronzi DZR, manual, qeramike, diverter i pavarur nga presioni me kontroll të volumit dhe funksion ndalimi për dy priza
 • Ngjyrë - krom
 • Temperatura - Ndalesa e sigurisë kundër djegies në 38°C

Atributet e rrjedhës

 • Shpejtësia e rrjedhjes në 3 bar - 20,4 / 20,4 l/min

ID - 8114956233

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!