Grup lavamani Alessi Sense Tiptronic/Battery-operated

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:28260

Cmimi:

Çmimi i rregullt 60,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 60,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Grup lavamani Alessi Sense Tiptronic/Battery-operated

ALESSI Sense nga HANSA përfshin rubineta të cilësisë së lartë për lavamanët. Stilisti i tyre i njohur Rodrigo Torres ka prodhuar një familje produktesh që përfaqëson një rubinet të përsosur të formës dhe funksionit. Motivimi i njerëzve për t'u bërë më të vetëdijshëm se si e përdorin ujin ishte fokusi kryesor i zhvillimit dhe dizajnit. Ai funksionon në bazë të një sistemi operativ elektronik inteligjent.

Vetitë teknike

 • Parandalimi i kthimit (EN1717) - AA
 • Madhësia e lidhjes - G3/8
 • Madhësia DN (dimensioni nominal) - DN15
 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +70°C
 • Projeksioni - 118 mm
 • Presioni i punës - 1 - 10 bar

Elektronikë

 • Bateria - Litium 2CR5 6 V
 • Shpëlarje automatike - Joaktiv (off/12/24/48/72 h)
 • Periudha e shpëlarjes automatike - 30 s (10-600 s)
 • Maksimum periudha e rrjedhës - 6 s (4 s-60 s) / 60 s (30 s -600 s)
 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar (me kontrollues të rrjedhës) - 4.2 l/min
 • Klasa e zhurmës - I (ISO 3822)
 • Klasa e mbrojtjes - IP 44

ID - 07732201

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!