Grup lavamani me gryke xhami HansaMurano

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:25985

Cmimi:

Çmimi i rregullt 121,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 121,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Hansa

Grup lavamani me gryke xhami HansaMurano

Një tipar uji jashtëzakonisht origjinal që tërheq vëmendjen e dikujt: Duke marrë shkas nga burimet klasike, HANSAMURANO magjeps me modelin e tij elegant të rrjedhës që derdhet butësisht mbi një sipërfaqe elegante xhami. Me kombinimin e tij të teknologjisë ultra-moderne dhe daljes klasike të ujit të hapur, ky rubinet unik ka korrur një sërë çmimesh dizajni.

Veçoritë

 • Rrjedha e ujit përrua, xhami sigurie, i veshur me Hansapermatec
 • Lidhje - Tuba fleksibël të hyrjes
 • Levë / Dorezë - Levë/dorezë e vetme e funksionimit, Simbolet e nxehtë/Ftohtë, Doreza e kontrollit të rrjedhës
 • Pjesë mekanike - Valvula e përzierjes për kontrollin manual të temperaturës, filtrat e mbeturinave
 • Trupi i brendshëm prej bronzi DZR
 • Grykëz - Grykëz e fiksuar
 • Ngjyrë - krom
 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar (me reduktues të rrjedhës) - 12 l/min
 • Madhësia e lidhjes - G3/8
 • Madhësia DN (dimensioni nominal) - DN15
 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +70°C
 • Materiali - Tunxh
 • Projeksioni - 164 mm
 • Presioni i punës - 1 - 10 bar

Rregulloret

 • Standardi EN - EN 817

ID - 5609210178

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!