Kollone dushi termostatike Eco

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:05104

Cmimi:

Çmimi i rregullt 63,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 63,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Kollone dushi termostatike Eco

  • Instalimi në mur
  • Diametri i tubit / shufrës: 22 mm
  • Përmasat e kokës së dushit: 200 x 200 mm
  • Gjatësia e krahut të dushit: 350 mm
  • Lartësia e kolonës së dushit: 1190 mm
  • Fleksibël 150 cm

Kollona e dushit Eco , si të gjitha produktet e programit Paini Shower Line , është një objekt me dizajn të shkëlqyer, i krijuar sipas një studimi të vëmendjes në detaje, por mbi të gjitha ndaj cilësisë së materialeve. Kompania Paini karakterizohet nga prodhimet e saj moderne dhe klasike në të njëjtën kohë.

Qëllimi kryesor i kompanisë është t'i garantojë klientit një produkt funksional, praktik dhe dizajnues. Prodhimi i Kolonave të Dushit Paini ndiqet në çdo hap. Përdorimi i lëndëve të para siguron një rezultat të shkëlqyer dhe një produkt afatgjatë.

Kolona e dushit Paini Eco është ideale për një hapësirë ​​dushi moderne, praktike dhe inovative. The Shower Line është një projekt i konceptuar nga kompania Paini Rubinetterie për të qenë në gjendje të ofrojë një gamë gjithnjë e më të gjerë produktesh për klientët.

Kollona e dushit është e pajisur me një kokë dushi ABS dhe dush dore anti-gëlqerore me tre avion , diverter bronzi , tub çeliku , mbështetje rrëshqitëse ABS dhe enë sapuni transparente.

 

ID - 84CR689THE32P1
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!