Komplet dushi termostatik katror i kompletuar HansaLiving

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:26015

Cmimi:

Çmimi i rregullt 132,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 132,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Hansa

Set dushi termostatik katror i kompletuar HansaLiving

Për dushe dhe vaska

 • Grup termostatik
 • Kokë dushi me krah
 • Kokë dushi dore
 • Mbajtëse dushi
 • Zorrë dushi

Veçoritë

 • Diverter manual, qeramik, i pavarur nga presioni me funksion të kontrollit të volumit dhe ndalimit për dy priza
 • Ngjyrë - krom

Atributet e rrjedhës

 • Shpejtësia e rrjedhjes në 3 bar - 20,4 / 20,4 l/min
 • Madhësia DN (dimensioni nominal) - DN15
 • Presioni i punës - 0,5 - 10 bar

ID - 89950000

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!