2 Bateri + Karikues

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Bosch

Starter set 2 bateri + karikues

Set fillestar që përbëhet nga 2 bateri ProCORE18V 4.0Ah dhe një ngarkues GAL 18V-40 Professional. Ky set është i dizajnuar për të ofruar një zgjidhje të plotë për ngarkimin e baterive të veglave tuaja të ndërtimit Bosch Professional 18V. Ngarkuesi GAL 18V-40 ka një dizajn modern dhe është ekstremisht kompakt. Me një rrjedhje ngarkimi prej 4 A, ai ngarkon një bateri GBA 18V 4.0Ah deri në 80% në vetëm 48 minuta dhe një bateri GBA 18V 2.0Ah deri në 80% në 24 minuta.

2 x PROCORE 18V 4.0AH + GAL 18V-40

ID - 1600A01BA3

Çmimi i rregullt 34,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 34,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:27182

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!