2 Bateri + Karikues

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Bosch

Starter set 2 bateri+karikues

Set fillestar që përbëhet nga GAL 12V-40 Professional dhe 2x GBA 12V 6.0Ah. GAL 12V-40 Professional është ngarkuesi më i shpejtë 12 V nga Bosch. Ai ofron një shpejtësi të lartë ngarkimi për të gjitha bateritë 12 V dhe ngarkon, për shembull, një bateri me 12 V / 3 Ah në vetëm 36 minuta nga 0% në 80%. Gjithashtu, karakterizohet nga një dizajn modern dhe kompakt dhe kërkon shumë pak hapësirë. Është e përshtatshme me të gjitha bateritë profesionale Bosch 10.8 dhe 12V (sistemi profesional 12V) dhe mund të montohet edhe në mur.

2 X GBA 12V 6.0AH + GAL 12V-40

ID - 1600A01B20

Çmimi i rregullt 26,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 26,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:27183

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!