2 Bateri + Karikues

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Bosch

Starter set 2 bateri + karikues

Bateri e ndërrueshme GBA 18V 4.0Ah. Kjo bateri është e përshtatshme për të gjitha mjetet dhe ngarkuesit e sistemit profesional 18V të Bosch dhe Aleancën AMPShare. Ajo ofron një kohë të gjatë të punimit dhe një jetëgjatësi më të gjatë falë teknologjisë COOLPACK 1.0.

2 x GBA 12V 2.0Ah + GAL 12V-40 Professional

ID - 1600A019R8

Çmimi i rregullt 15,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 15,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:23404

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!