Adaptor puntosh gote

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:16213

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Adaptor puntosh gote

Adaptor puntosh me ngjyrë të zezë/metalike. Ky adaptor është i dizajnuar për të ndihmuar në ndërrimin e shpejtë të puntove të ndryshme të bosch duke përdorur një sistem të ndërlikuar. Adaptori ka një shank 8 mm heksagonal dhe është i përshtatshëm për dërrasa me diametër prej 14-152 mm. Adaptori është i lehtë për t’u përdorur dhe ofron një zgjidhje të shpejtë dhe efikase për ndryshimin e puntove të bosch

Permasat - 8mm

ID - 2608584844

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!