AquaClean Mera Classic krom

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Geberit

WC AquaClean Mera Classic krom

Kapak higjienik AquaClean Mera Classic

Me dizajnin e saj lundrues, Geberit AquaClean Mera është tualeti i dushit më i shitur në Evropë dhe vendos standarde të reja në çdo aspekt. Mera është i përshtatshëm për këdo që dëshiron të përkëdhel veten me një ndihmë shtesë të mirëqenies. Përveç teknologjisë së provuar të dushit WhirlSpray dhe pajisjes qeramike WC pa buzë me teknologjinë TurboFlush, Mera krenohet me një sërë funksionesh shtesë komforti.

Të dhëna teknike:

 • Teknologjia e dushit WhirlSpray
 • Teknologjia TurboFlush
 • Pajisje qeramike WC pa buzë
 • Tharëse me ajër të ngrohtë
 • Telekomandë, aplikacion
 • Profilet e përdoruesve të programueshëm
 • 5 rregullime individuale të presionit të dushit
 • Pozicioni i krahut spërkatës mund të vendoset
 • Temperatura e spërkatjes së ujit mund të vendoset
 • Spërkatje lëkundëse
 • Nxjerrja e erës
 • Mbyllja e butë
 • Njohja e përdoruesit
 • Funksioni i degradimit
 • Modaliteti i ekonomisë
 • Lirim i shpejtë
 • Mund të kombinohet me panelin e dizajnit
 • Mund të kombinohet me Geberit Monolith

ID - 146.203.21.1

KODI:

KODI:20794

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!