Aromatizues ambjenti ASTOMI 200 LED

Olimpia Splendid

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:28928

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Olimpia Splendid

Aromatizues ambjenti ASTOMI 200 LED

Përhapësi i aromës me kromoterapi dhe autonomi deri në 9 orë, efikas dhe i sigurt falë fikjes automatike dhe plastikës rezistente ndaj gërryerjes.

 • 2 funksione në 1

Përveç përhapjes së aromave, ai lagështon mjedisin falë teknologjisë ultrasonike me mjegull të ftohtë

 • Autonomi 9 orë

Pas 9 orësh funksionimi të vazhdueshëm dhe kur zbulohet rezervuari bosh, ai fiket automatikisht

 • Kromoterapi

Deri në 6 ngjyra të lehta të ndryshueshme për një ndjesi mirëqenieje gjithëpërfshirëse

 • Siguria e rritur

Falë fikjes automatike kur rezervuari është bosh

Vecoritë:

 • Kapaciteti i rezervuarit: 200 ml
 • Ndryshimi i dritës LED për kromoterapinë
 • Emision 25 ml/h
 • Material polipropileni rezistent ndaj korrozionit
 • 9 orë funksionim të vazhdueshëm
 • Fikja automatike me rezervuar bosh
 • Tasti me prekje me shumë funksione
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!