Aromatizues ambjenti ASTOMI 80 LED

Olimpia Splendid

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:28929

Cmimi:

Çmimi i rregullt 4,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Olimpia Splendid

Aromatizues ambjenti ASTOMI 80 LED

Përhapësi i vogël i aromës për "mirëqenien tuaj personale": falë dritave të ndryshueshme dhe njësisë së furnizimit me energji USB, mund ta merrni gjithmonë me vete.

  • Dizajn kompakt

Dimensionet jashtëzakonisht kompakte: 11 cm në diametër dhe 12,9 cm në lartësi

  • I sigurt dhe gjithmonë me ju

Falë dimensioneve të tij të reduktuara dhe kompakte, është i sigurt dhe i lehtë për ta sjellë me vete kudo

  • Kromoterapi

Deri në 6 ngjyra të lehta të ndryshueshme për një ndjesi mirëqenieje gjithëpërfshirëse

  • Autonomi 6 orë

Pas 6 orësh funksionimi të vazhdueshëm dhe kur depozita zbulohet se është bosh, fiket automatikisht

Vecoritë:

  • Kapaciteti i rezervuarit 80 ml
  • Ndryshimi i dritës LED për kromoterapinë
  • Njësia e furnizimit me energji me kabllo USB cavo USB
  • 6 orë funksionim të vazhdueshëm
  • Fikja automatike me rezervuar bosh
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!