Aromatizues ambjenti ASTOMI SOUND me bokse bluetooth

Olimpia Splendid

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:28930

Cmimi:

Çmimi i rregullt 8,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Olimpia Splendid

Aromatizues ambjenti ASTOMI SOUND me bokse bluetooth

Jo vetëm një shpërndarës aromash. Mund të lidhet me një smartphone ose me ndonjë pajisje Bluetooth për t'u përdorur si altoparlant për muzikën tuaj.

 • Kromoterapi

Përveç lagështirës së ajrit, ai lëshon një dritë me ngjyra të ndryshueshme, për një ndjesi gjithëpërfshirëse të mirëqenies.

 • Delagështues dhe Aromatizues

Përveç përhapjes së aromave, ai lagështon dhomën dhe rrjedha e avullit mund të rregullohet

 • Bluetooth

Dëgjoni muzikën tuaj të preferuar, falë altoparlantëve dhe lidhjes efikase me Bluetooth

Vecoritë:

 • Kapaciteti i rezervuarit: 400 ml
 • Ndryshimi i dritës LED për kromoterapinë
 • Altoparlantët Bluetooth për pajisjet mobile
 • 2 cilësime emetimi: intensiv/lehtë
 • Funksioni i lagështimit
 • Emision 60 ml/h
 • 11 orë funksionim të vazhdueshëm
 • Fikja automatike me rezervuar bosh
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!