Aspirator aksial

Oerre

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:29234

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

OERRE

Aspirator aksial me timer STANDARD 8 T

Ø80 35m³/h

Ventilator boshtor për nxjerrjen e ajrit direkt jashtë ose përmes kanalit të shkurtër.

  • Produkt me izolim të dyfishtë, pa tela tokëzuese për lidhje të shpejtë;
  • Për kanale Ø 80 mm;
  • Opsionet e modelit bazë dhe kohëmatës;
  • Versioni i Timer-it i furnizuar me Timermatic të integruar;
  • IPX4 i mbrojtur (EN 60529);
  • Në përputhje me standardin EN 60335-2-80;

Pozicionimi

  • Montimi në mur dhe tavan

ID - 0084800

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!