Aspirator aksial MULTI

Oerre

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:29239

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,300 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,300 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

OERRE

Aspirator aksial MULTI - Ø80-90-100-120 175m³/h - 0057800

Aspirator aksial MULTI T - Ø80-90-100-120 175m³/h - 0057801

Ventilator boshtor për të nxjerrë ajrin direkt jashtë ose përmes kanaleve të shkurtra gjithashtu i përshtatshëm për aplikim xhami me çantë xhami opsionale.

 • Drita treguese e funksionimit;
 • Rrjeta e montimit “Snap”;
 • Dy vida fiksuese dhe montimi i grilës për lehtësim instalimi;
 • I përshtatshëm për kanalet Ø80-90-100-120 falë katër transportues mbrapa i këmbyeshëm;
 • Bërë nga ABS anti-UV;
 • Motori DC me kushineta, për jetë të gjatë dhe fuqi të ulët konsumi;
 • IPX4 i mbrojtur;
 • Temperatura e punës 45°C;
 • Komplet xhami (opsionale).

Pozicionimi

 • Montimi në mur dhe tavan.
 • Montimi i xhamit me komplet opsional
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!