Aspirator centrifugal aRd

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:21902

Cmimi:

Çmimi i rregullt 12,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 12,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Aspirator centrifugal aRd

Ventilatori aRd është një ventilator centrifugal që përdoret në montim me aspirim kanalor.

Mund të përdoret në vende publike si dyqane, bare, restorante, si dhe në shtëpi, banesa dhe ndërtesa industriale (garazhe, magazina, salla magazinimi).
Ventilatori aRD ka diametër nga Ø100 deri në Ø315 mm. Strehimi i ventilatorit
është bërë me pjatë të konservuar.

Për të optimizuar punën e një motori ekziston një
mundësia e përdorimit të kontrolluesit të shpejtësisë.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!