Aspirator centrifugal COMPACT

Oerre

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:29243

Cmimi:

Çmimi i rregullt 6,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

OERRE

Aspirator centrifugal COMPACT 100 - Ø100 85m³/h - 0085000

Aspirator centrifugal me timer COMPACT 100 T - Ø100 85m³/h - 0085100

COMPACT Timer
Versioni i kohëmatësit: Vonesa e rrotullimit e rregullueshme nga 2 në 25 minuta

Ventilatorë centrifugale për nxjerrjen e ajrit direkt jashtë ose përmes kanaleve;

 • Për kanale Ø100-120mm;
 • Materialet ABS
 • Dalja e ajrit në një pozicion të decentralizuar lejon instalimin brenda 4 pozicione të ndryshme
 • Thjeshtë për të hequr flterin që lahet;
 • I përshtatshëm për montim në mur/tavan edhe përmes kanaleve në situata të vështira vendos falë pozicionit të vrimës së daljes në qoshe;
 • Guarnicioni elastomer i përshtatshëm për sipërfaqe të pabarabarta pa probleme instalimi;
 • Grilat e prapambetura për të parandaluar hyrjen e ajrit dhe erërave të pakëndshme;
 • IPX4 i mbrojtur (EN 60529);
 • Produkt me izolim të dyfishtë, pa tela tokëzuese për të shpejtë lidhje;
 • Në përputhje me standardin EN 60335-2-80;

Pozicionimi

 • Montim në mur
 • Montim xhami
 • Montim kanali.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!