Aspirator centrifugal inkaso DIVERSO

Oerre

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:29241

Cmimi:

Çmimi i rregullt 9,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

OERRE

Aspirator centrifugal inkaso DIVERSO IN 80 - Ø80-100 90m³/h - 0082600

Aspirator centrifugal inkaso DIVERSO IN 160 - Ø100 190m³/h - 0082900

Aspirator centrifugal inkaso me timer DIVERSO IN 80 T - Ø80-100 90m³/h - 0082700

Aspirator centrifugal inkaso me timer DIVERSO IN 160 T - Ø100 190m³/h - 0083000

Timer

 • Vonesa e rrotullimit e rregullueshme nga 2 në 25.

Ventilatorë centrifugale për nxjerrjen e ajrit përmes kanaleve ose tubave.

 • I përshtatshëm për montim në mur/tavan edhe përmes kanaleve në situata të vështira vendos falë pozicionit të vrimës së daljes në qoshe;
 • Version i integruar, vrima e daljes e rregullueshme në 2 pozicione të ndryshme;
 • Motori me top mbajtës;
 • Shpejtësia e dyfishtë;
 • Grilat e prapambetura për të parandaluar hyrjen e ajrit dhe erërave të pakëndshme;
 • Thjeshtë për të hequr flterin që lahet;
 • Për kanale Ø 80-100 mm;
 • Produkt me izolim të dyfishtë, pa tela tokëzuese për lidhje të shpejtë;
 • Grilë në të bardhë ABS;
 • Shpejtësia e rregullueshme përmes kontrollorëve opsionalë RGE ose RG 5 (versioni bazë vetëm)
 • Mbrojtur IPX5 (EN 60529), temperaturë pune 45°C;
 • Në përputhje me standardin EN 60335-2-80;

Pozicionimi

 • Montim në mur
 • Montim xhami
 • Montim kanali.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!