Aspirator dRim

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:21868

Cmimi:

Çmimi i rregullt 1,800 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,800 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Aspirator dRim

Pa panele

Ventilatori dRim është projektuar për banjën e ëndrrave tuaja. Falë paneleve të tij të lëvizshme do të jetë i përshtatshëm për çdo dhomë në shtëpinë tuaj.

Opsione:

Ju mund të zgjidhni nga panelet prej xhami dhe polimer, shumëllojshmëria e ngjyrave do ta bëjë banjën tuaj të duket elegante dhe elegante.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!