Aspirator helikoidal me timer ALBA

Oerre

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:29237

Cmimi:

Çmimi i rregullt 8,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

OERRE

Aspirator helikoidal me timer ALBA 10/4 T

Ø100 95m³/h

Ventilator boshtor për nxjerrjen e ajrit direkt jashtë ose përmes kanalit të shkurtër
Dizajni i ri i kopertinës;

 • Drita treguese e funksionimit në të gjitha modelet;
 • Rrjeta dhe mbulesa e montimit të këputur;
 • Motori mbajtës me top me jetëgjatësi;
 • Grila me prapavijë;
 • Dy vida për një instalim të lehtë;
 • Për kanalet Ø 100 mm;
 • Performanca të larta, zhurmë të ulët dhe konsum të ulët të energjisë;
 • IPX4 i mbrojtur (EN 60529);
 • Temperatura e punës 45° C;
 • Në përputhje me standardin EN 60335-2-80;

Pozicionimi

 • Montim në mur
 • Montim në tavan.

ID - 0053111

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!