Aspirator industrial aRok

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

KODI:

KODI:21900

Cmimi:

Çmimi i rregullt 17,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 17,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Aspirator industrial aRok

Aspiratorët aRok janë krijuar për montim në mur.
Ato përdoren në dhomat e shërbimeve dhe industriale. Ndryshe nga Aspiratorët aRos, strehimi i tyre është katror me diametra në rangun prej 200 - 800 mm.
Aspiratorët janë të pajisur me motorë asinkron njëfazor.

Motori i mbrojtur është një siguresë termike.
Për të optimizuar funksionimin e pajisjes, është e mundur të përdoret kontrollues i shpejtësisë.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!