Aspirator industrial aRos

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:26925

Cmimi:

Çmimi i rregullt 16,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 16,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Aspirator industrial aRos

Aspiratori aRos montohet në mure.

Përdoret në dhomat e shërbimeve dhe hapësirat industriale.

Strehimi i ventilatorit është rrethor dhe është i disponueshëm në diapazonin e diametrave
200-800 mm.
Aspiratorët kanë motorr asinkron njëfazor me kushineta.
Ky motorr është i siguruar me siguresë termike. Për të optimizuar punën e një motori
ekziston mundësia e përdorimit të kontrolluesit të rrotullimit.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!