Aspirator me grile pRestige

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:21887

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,700 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,700 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Aspirator me grile pRestige

Aspiratorët nga familja pRestige janë aspiratorë muri boshtor me dizajn inovativ të frymëzuar nga forma kubistike.

Aspiratorët janë krijuar për qëllime ekonomike dhe ekologjike. Ato janë të pajisura me një grilë graviteti, e cila bllokon rrjedhën e kundërt të ajrit pa konsumim shtesë të energjisë. Ventilatorët pRestige janë zgjidhja më e mirë për dhoma me nivele të larta lagështie.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!