Aspirator metalik ne tub aRw

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:26917

Cmimi:

Çmimi i rregullt 4,100 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,100 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Aspirator metalik ne tub aRw

Ventilatori aRw mund të përdoret në vende publike si dyqane, bare, restorante, si dhe në shtëpi, banesa dhe ndërtesa industriale (garazhe, magazina, salla magazinimi, garazhe).

aRw ka konstruksion kompakt prej çeliku të mbuluar, rezistent ndaj ndryshkut.

Aspiratorët aRw mund të pajisen në kontrolluesin e rrotullimit, për rrjedhojë është e lehtë të përshtatet puna e ventilatorit sipas nevojave të përdoruesve.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!