Aspirator ne tub arc2

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:26913

Cmimi:

Çmimi i rregullt 1,700 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,700 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Aspirator ne tub arc2 100 S

Arc 2 është një tifoz kanali boshtor nga familja aRc, zakonisht i montuar direkt në sistemin e kanaleve.

Ka funksione shtesë në formën e një përshtatësi që e çon energjinë jashtë instalimit, duke lehtësuar aksesin dhe lejon që ventilatori të montohet në kryqëzim të kanaleve të ventilimit pa elemente shtesë.

ID - 01-074

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!