Aspirator planet energy

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:21877

Cmimi:

Çmimi i rregullt 1,100 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,100 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Aspirator planet energy

Familja e ventilatorëve të murit Planet Energy kombinon dizajnin e pastër modern me asnjë element montimi të dukshëm, gjë që siguron përshtatjen me çdo dhomë.

Ky ventilator është krijuar për funksionim ekonomik dhe shumë të qetë.

  • Modeli S është i lidhur me një furnizim me energji 230 V dhe mund të ndizet, për shembull, së bashku me një llambë.
  • Modeli TS ka një kohëmatës që ju lejon të vendosni kohën që ventilatori duhet të funksionojë pasi të ndalojë furnizimi me energji elektrike.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!