Astar Grundier-konzentrat ELF

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:20647

Cmimi:

Çmimi i rregullt 4,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

Astar Grundier-konzentrat ELF

Konsumi : Përafërsisht 50 - 200 ml/m²

Karakteristikat :

  • Hollohet deri në 1:7 me ujë
  • Nivelon- barazon dhe konsolidon sipërfaqen
  • Ngurtësohet me shtresën
  • Miqësor ndaj mjedisit
  • Ka erë shumë të ulët, pa tretës dhe plastifikues
  • Rezistent ndaj alkaleve dhe mykut
  • Tharje e shpejtë
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!