Astar Haftgrund pigmentiert

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:29129

Cmimi:

Çmimi i rregullt 9,200 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,200 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

Astar Haftgrund pigmentiert

Sasia - 12.5L

Konsumi: Përafërsisht 160 ml/m²

Karakteristikat:

  • Merr pigment dhe mund të shërbejë edhe si dorë e parë.
  • Ka kokërr të imët
  • Fuqi e mirë mbuluese
  • I përshkueshëm nga avujt e ujit
  • Rezistent ndaj alkaleve
  • Pa tretës
  • Miqësor ndaj mjedisit dhe me erë të ulët
  • Nuanca
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!