Astar Objekt - Tiefgrund 10L

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:29130

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

Astar Objekt-Tiefgrund

Sasia - 10L

Konsumi: Përafërsisht 125 - 200 ml/m²

Karakteristikat:

  • Ngjitje e fortë
  • Erë e ulët
  • Gati per perdorim
  • Nuanca të ndryshme dhe transparent
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!