Astar per tjegulla MF Grundierkonzentrat

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:30459

Cmimi:

Çmimi i rregullt 22,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 22,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

Astar per tjegulla MF Grundierkonzentrat

Sasia - 15L

Ngjitës 1-komponentësh, transparent, me shkëlqim, 100% akrilat i pastër për mbushjen e pllakave prej betoni poroze, shumë absorbuese ose pak me rërë.

Për mbushjen e sipërfaqeve të vrazhda. Për të niveluar nëntokën dhe për të parandaluar "mjegullimin dhe formimin e reve". Në varësi të sipërfaqes, mund të hollohet deri në 1:10 me ujë dhe për këtë arsye është jashtëzakonisht ekonomik.

Karakteristikat

  • Për mbushje të thellë dhe ngurtësim
  • Mbushje
  • Rezervë e lartë hollimi 

Nuancë

  • Transparente

Konsumi në sipërfaqet e pastruara, si shtresë bazë: 150 - 200 ml/m²

Niveli i shkëlqimit - Vezullues

ID - 1090 (1:10)

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!