Bateri GBA 18 V Akku

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Bosch

Bateri GBA 18 V Akku

Paketë baterie GBA 18V 2.0Ah. Kjo bateri është e lehtë dhe ka një dizajn të lehtë që mundëson punën e rehatshme, sidomos kur përdoren makina të ndërprerjes me gërshërën e bllokimit. Ajo gjithashtu përmban teknologjinë COOLPACK 1.0 për të përmirësuar ndarjen e nxehtësisë nga brenda jashtë baterisë për një jetëgjatësi më të gjatë dhe kohën e punimit. Bateria është e përshtatshme me të gjitha mjetet dhe ngarkuesit e sistemit profesional 18V të Bosch dhe Aleancën AMPShare

1 x 2,0 Ah

ID - 1600Z00036

Çmimi i rregullt 11,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 11,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:14403

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!