Bateri litium 6 V, typi CR-P2

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:25998

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,600 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,600 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Bateri litium 6 V

  • Bateria - Litium DL223 6 V

Miratime dhe Deklarata

  • UN38.3
  • DL223

ID - 59912443

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!