Bide Dream

Galassia

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:13951

Cmimi:

Çmimi i rregullt 29,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 29,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Galassia

Bide Dream

Koleksioni pajisjeve sanitare me forma thelbësore, vëllime arkitektonike dhe linja të buta. 

Dizajni: Antonio Pascale

ID - 7311

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!