Bide sospezo Build

Azzurra

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Azzurra

Bide sospezo Build

Bëjeni banjën tuaj moderne dhe të këndshme me sanitare Azzurra Ceramica.

Lëreni veten të habiteni nga cilësia e produktit 100% made in Italy. Bide e varur në mur Build është një produkt i përfunduar mirë dhe funksional dhe është prej qeramike me cilësi të lartë. Linjat dhe format e tij krijojnë harmoni dhe dizajn. Përmban një fund elegant të bardhë me shkëlqim.

Instalimi i pajisjeve sanitare të varura garanton siguri më të madhe për higjienën e të gjithë ambientit pasi dyshemeja mund të pastrohet lehtësisht.

KODI:

KODI:24761

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!