Set tualeti sospezo CLAS +

Azzurra

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Azzurra

Set tualeti sospezo CLAS +

Ky koleksion karakterizohet nga linjat e tij të thjeshta dhe moderne.

WC sospezo CLAS + - 25281

Bide sospezo CLAS + - 25283

Kapak WC soft close CLAS + - 25282

Instalimi i pajisjeve sanitare të varura garanton siguri më të madhe për higjienën e të gjithë ambientit pasi dyshemeja mund të pastrohet lehtësisht.

Tualeti i varur në mur është i kompletuar me një kapak termorregullues Soft Close, me mentesha me një pajisje me rënie graduale të ngadaltë, me një dizajn të rafinuar.

Falë materialit të fortë me të cilin është bërë, është shumë i fortë, rezistent ndaj thyerjeve dhe gërvishtjeve, duke lejuar pastrim të shpejtë dhe të lehtë. 

Çmimi i rregullt 57,000 Lekë
Çmimi i rregullt 68,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 57,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:25282

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!