Bide sospezo Comoda

Azzurra

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Azzurra

Bide sospezo Comoda

Comoda është një seri që i përshtatet çdo nevoje.

Është ideale, falë gjerësisë së saj, përshtatet në mënyrë perfekte edhe në mjedise shtëpiake me linjat e saj moderne dhe elegante.‎

"Comoda" jo vetëm për emrin, kjo seri ofron një dizajn të ri për të ofruar komoditetin maksimal.

Tipologjia e produktit: Bide e varur në mur

Materiali i produktit: Qeramikë

Ngjyra: E bardhë me shkëlqim

KODI:

KODI:24509

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!