Bide sospezo Ergo

Galassia

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:12438

Cmimi:

Çmimi i rregullt 25,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 25,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Galassia

Bide sospezo Ergo e bardhe

Linjat e forta, format e rrumbullakëta dhe qoshet e bluara janë veçoritë e këtij koleksioni  pajisjesh higjienike, forma e të cilit, e përcaktuar nga e bardha e materialit qeramik, takohet me drurin gjithmonë të ngrohtë dhe mikpritës.

Dizajni: Antonio Pascale

ID - 7110

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!