Boje Faloxan FZ

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:10309

Cmimi:

Çmimi i rregullt 15,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 15,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

Faloxan FZ

Konsumi : Përafërsisht 170 ml/m² në varësi të sipërfaqes.

Karakteristikat:

  • Rezistente ndaj motit ekstrem, pengon të ftohtët në dimër dhe nxehtësinë e verës nga depërtimi.
  • Hidro izoluese, pengon depërtimin e lagështisë.
  • Përhapje fantastike.
  • Rezistente ndaj ndotësve të ndryshëm të ajrit
  • Mbulim fantastik dhe të barabartë, të skajeve dhe kreshtave të suvasë.
  • E hollueshme me ujë.
  • Qëndrueshmëri shumë e mirë e ngjyrave
  • Nuanca të panumërta.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!