Boje per tjegulla MF Dachbeschichtung

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:30456

Cmimi:

Çmimi i rregullt 14,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 14,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

Boje per tjegulla MF Dachbeschichtung 1000

Sasia - 15 litra | 35 kg

MF Roof Coating 1000 është një bojë çati nano-hibride e bazuar në akrilat të pastër.

Matrica lidhëse me nanoemulsion silikoni krijon një sipërfaqe shumë të papërshkueshme nga uji dhe kështu garanton kullimin optimal të shiut dhe ujit të kondensimit.

Boja e çatisë mund të aplikohet me rul, furçë ose spërkatës dhe është e përshtatshme për rilyerjen dhe rinovimin e çatisë.

Përveç pllakave të çatisë prej betoni, mund të lyhen edhe sipërfaqe të bëra me zink, alumin ose plastikë të pastruar, si ulluqe, lugina, bazamente ose zbulime.

Duke përdorur lidhës të pastër akrilate me cilësi të lartë, aditivët biocide mund të shpërndahen.

Karakteristikat:

 • Përherë fleksibël
 • Uji largues
 • Rezistent ndaj nxehtësisë dhe të ftohtit
 • Rezistent ndaj motit

Nuanca:

 • 9191 e zeze fisnike
 • 9183 e kuqe klasike
 • 9187 terrakota
 • RAL 7015 gri
 • RAL 7016 gri antracit
 • RAL 8017 kafe

Konsumi - rreth 150 ml/m² për një shtresë të vetme.

Niveli i shkëlqimit - me shkëlqim të mëndafshtë

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!