Bolier DRB elektronik Tronic8000

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:13834

Cmimi:

Çmimi i rregullt 26,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 26,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Bolier DRB elektronik Tronic8000

Ngrohës uji elektrik me termostat elektronik të integruar që lejon rregullimin e saktë të temperaturës së ujit të nxehtë.

Të gjitha modelet mund të instalohen vertikalisht dhe horizontalisht.

Skeda Teknike:

Kapaciteti 35 Lt 50 Lt 80 Lt 100 Lt
Fuqia 1,2 Kw 1.2 Kw 2.0 Kw 2.0 Kw
Mbrojtja Xham-qeramikë Xham-qeramikë Xham-qeramikë Xham-qeramikë
Izolimi 32 mm 32 mm 32 mm 32 mm
Pesha 11,8 kg 19,2 kg 22,5 kg 25.8 kg
Permasat mm 470×485×486 470×585×486 470×810×486 470×960×486
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!