Bolier horizontal

Isea

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:24560

Cmimi:

Çmimi i rregullt 13,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 13,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

ISEA

Bolier horizontal

Ngrohësit horizontalë të ujit janë krijuar për të ofruar zgjidhjen më të mirë të instalimit.

Për shkak të gjurmës së tyre minimale, ato mund të instalohen lehtësisht në tavane false, papafingo dhe kudo që ka probleme me lartësinë.

Ngrohës uji ISEA, janë zgjidhja ideale për të përmbushur nxehtësinë shtëpiake kërkesat e prodhimit të ujit.

Këto pajisje, përfshijë të gjithë teknologjinë dhe përvojën ISEA për të garantuar efikasitet maksimal, kursim energjie dhe një kohë të gjatë të shërbimit të produktit.

  • Element ngrohës elektrik i lëvizshëm prej çeliku inox
  • Kontroll termostatik me sondë
  • Mbrojtja e rezervuarit të anodës së magnezit
  • Fllanxha me 5 bulonave për të garantuar qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje të lehtë periodike
  • Treguesi i nivelit të temperaturës dhe drita e ndezjes/fikjes
  • Valvula e sigurisë e kalibruar në 8 bar
Modeli 50 litra 80 litra 100 litra 120 litra
Voltazhi

220-240 V

220-240 V

220-240 V

220-240 V

Presioni operativ

0.8 MPa

0.8MPa

0.8MPa

0.8MPa

Trashësia

16/10 mm

16/10 mm

16/10 mm

16/10 mm

Izolimi 18 mm 18 mm 18 mm 18 mm
IP

23

23

23

23

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!