Bolier katror ID shadow i zi horizontal

Thermex

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:26659

Cmimi:

Çmimi i rregullt 40,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 40,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Thermex

Bolier katror ID shadow i zi horizontal

Ngrohës uji Thermex ID Shadow

Gjatë periudhës kur uji i nxehtë nuk kërkohet, ngrohësi i ujit e mban atë në një temperaturë minimale.

Kështu, arrihet rehati dhe kursimi i energjisë.

Dizajni i ri - Boileri ID Shadow minimalist dhe i bukur plotëson në mënyrë të përkryer brendësinë e sofistikuar dhe përputhet me çdo skemë ngjyrash.

Kurseni hapësirë - Ngrohësi i ujit është projektuar me teknologjinë Double Tank.
Falë kësaj teknologjie, kaldaja bëhet e sheshtë dhe e vogël në madhësi, kështu që është e lehtë të vendoset edhe në një apartament të vogël.

Efikasitet i lartë - Efikasitet i shkëlqyer energjetik me klasën ErP B.

Siguria - Sipërfaqja e mbuluar me bioglas mbron rezervuarin e brendshëm nga korrozioni dhe siguron rezistencën e tij ndaj ndryshimeve të temperaturës.

Paneli i kontrollit me prekje - Ndërfaqe e përshtatshme me shfaqjen e mënyrave të ngrohjes, ndezjes dhe funksionimit.

Skeda Teknike:

Modeli ID Shadow 50 ID Shadow 80 ID Shadow 100
Kapaciteti 43 Lt 67 Lt 84 Lt
Fuqia 0.7 / 1.3 / 2.0 Kw 0.7 / 1.3 / 2.0 Kw 0.7 / 1.3 / 2.0 Kw
Presioni 7 bar 7 bar 7 bar
Voltazhi / Frekuenca 230 / 50 V / Hz 230 / 50 V / Hz 230 / 50 V / Hz
Koha e ngrohjes t°=45°C 1 : 06 h : min 1 : 45 h : min 2 : 12 h : min
Pesha 19 kg ± 8% 24 kg ± 8% 28.5 kg ± 8%
Montimi Horizontal Horizontal Horizontal
Permasat 453x263x880 mm 511x293x1018 mm 511x 93x1240 mm
Eficenca Klasi B Klasi B Klasi B
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!