Bolitor per chiller ACP

Elbi

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:26083

Cmimi:

Çmimi i rregullt 58,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 58,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Elbi

Bolitor per chiller ACP

Tiparet:

  • Temperatura minimale/maksimale. Temperatura e funksionimit: +5° / +95°C
  • E pajisur me kllapa speciale për montimin e murit
  • Trajtim i brendshëm anti-koroziv i vitrifikimit.
  • Trajtimi i brendshëm i vitrifikimit siguron mbrojtje kundër korrozionit të murit të brendshëm të akumulatorit.

Instalimi:

  • Përdoret si një volant termik në sistemet e ajrit të kondicionuar dhe ngrohjes për të optimizuar inercinë termike dhe për të rritur volumin e ujit të ftohur/nxehur. Përdoret për të reduktuar ndezjen e pompës së nxehtësisë.

Izolimi:

  • Izolimi në polietileni me qeliza të mbyllura dhe shkumë poliuretani fleksibël me qeliza të hapura
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!