Buton pishuari HyTouch Sigma01

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:04285

Cmimi:

Çmimi i rregullt 22,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 22,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Buton pishuari HyTouch Sigma01

Butonat me një dizajn të thjeshtë, i përsosur për tualetet publike ose gjysmë publike ku përdoruesit kërkojnë komoditetin dhe higjienën.

Geberit siguron funksion të përsosur, komoditet maksimal. Zgjedhja e pllakës së aktivizuesit është e rëndësishme sepse zgjedhja juaj do t'ju shoqërojë për shumë vite.

Veçoritë:

  • Për shpëlarjen manuale të urinaleve
  • Për montim në setin e instalimit të pishuarëve
  • Aktivizimi manual i shpëlarjes
  • Forca e ulët e aktivizimit të shpëlarjes
  • Vendosja e kohës së shpëlarjes me grykë ajri (pneumatike)
  • Kontroll pneumatik, i montuar paraprakisht në kornizën e montimit
  • Valvula pneumatike

ID - 116.011.21.5

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!